AP Analyst / AP Senior Analyst

KK Wind Solutions A/S

Fuldtidsjob
Udlandet (øvrige)

Aktualnie do naszego zespołu specjalistów poszukujemy osoby na stanowisko AP Analyst/AP Senior Analyst.

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe wraz z doskonaleniem procesów i procedur rozliczania dostawców (AP),
  • Kontrola poprawności transakcji finansowych,
  • Obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów kosztowych,
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, kwartału, roku,
  • Efektywna komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, (mile widziane rachunkowość, finanse lub ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i precyzja w realizacji zadań,
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu do zarządzania obiegiem dokumentów.

Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Aplikowanie

  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",
  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim,
  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,
  • Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Lokalizacja

ul. Goleniowska 62, Szczecin

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Recepcja , Szczecin

+48 91 4153300

+48 604 243 525

Dowiedz się więcej na
www.kkwindsolutions.com

Login for at se hele opslaget

Dette jobopslag er kun tilgængeligt for vores brugere. Log ind eller opret en profil - det er gratis og tager kun to minutter.

Log ind med sociale medier

Log ind med din karriereprofil

Glemt kode Ny bruger

Ansøgningsfrist: snarest muligt

Angiv venligst i din ansøgning, at du har set opslaget i Akademikernes Jobbank

Fuldtidsjob
Økonomi & Revision
Økonomi & Forvaltning

KK Wind Solutions A/S - hurtigt overblik

Building on more than 35 years of experience, KK Wind Solutions is a strong partner in electrical systems for wind turbines. Our offshore and onshore solutions range from development of state-of-the-art systems and lean manufacturing to installation, operations and maintenance. We help our customers bring down costs and optimize turbine performance.

Placering
Bøgildvej 3
7430 Ikast
Logo: KK Wind Solutions A/S
Efterspørgsel efter nye talenter

Hvilke jobtyper og arbejdsområder udbyder vi normalt og hvor mange nye talenter søger vi efter?

Følg vores aktiviteter på LinkedIn.

Webside

Få mere info omkring vores virksomhed på vores egne websider:

KK Wind Solutions A/S i Google

Er der andre informationer om os, som du burde vide? Se, hvad en Google-søgning siger.